Menü
Sosyal Medya
Arama
1 Nisan 2023 - Cumartesi
 • USD
  19.1995
 • EURO
  20.8102
 • Gram Altın
  1215.9889
 • Çeyrek Altın
  2018.5416
Adana 16 °C

ADANA BAROSU VE TBB TARAFINDAN DÜZENLENEN "HMK UYGULAMALARI" KONULU MESLEK İÇİ EĞİTİM SEMİNERİ BAŞARIYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Adana Barosu ve TBB tarafından düzenlenen "HMK Uygulamaları" konulu Meslek İçi Eğitim Semineri Seyhan Otel’de gerçekleştirildi.

Seminerin açılış konuşması Adana Barosu Başkan Yardımcısı Av. Miyesser Ersalan Önenli tarafından yapıldı.

Av. Önenli, “Gerek hukuk yargılaması, gerek ceza hukuku ve gerekse idari yargılamada başarıya ulaşmak, ancak davanızın tabi olduğu usul hükümlerine hakimiyetinizle mümkündür. Bir ömür sürecek öğrenme yolculuğumuzda, bugünkü eğitim çalışmamızın hepimize yararlı olmasını diliyor ve değerli konuklarımız Dr.Ayşe Ece Acar ve Av. Zafer İşeri'ne katkıları için teşekkürlerimizi sunuyorum.” dedi.

Konuşmanın ardından, İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayşe Ece Acar ve Av. Zafer İşeri  sunumlarında "7251 sayılı “Hukuk Muhakemeleri Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılması Hakkında Kanun” , “Belirsiz alacak”, “kısmi dava”, “basit yazılı usul”, “deliller”, “ıslah” ve “istinaf" konularını anlattılar.  

Semineri, Adana Barosu Başkan Yardımcısı Av. Miyesser Ersalan Önenli, yönetim kurulu üyeleri, avukat ve stajyer avukatlar ilgiyle izlediler.

 Seminer sonunda Adana Barosu Başkan Yardımcısı Av. Önenli tarafından katkı ve sunumlarından dolayı İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesi Öğretim Üyesi Dr. Ayşe Ece Acar ve Av. Zafer İşeri'ye teşekkür plaketi takdim edildi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et