Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Kasım 2022 - Çarşamba
 • USD
  18.6607
 • EURO
  19.3415
 • Gram Altın
  1055.0086
 • Çeyrek Altın
  1703.8389
Adana 23 °C

Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Murat Aravi 24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlama Mesajı Yayınladı

Memelket Partisi Çukurova İlçe Başkanı Murat Aravi yayınlamış olduğu öğretmenler günü mesajında: " 

İnsanlık tarihi boyunca fikri olarak ,ahlaki olarak, insana faydalı olmak adına hayatın her alanında gelişme sağlanan adımlar hep bir ögretici sayesinde olmuştur....Ögretmenler kendilerinden daha iyi nesiller yetişmesi gayretinde olan yegane degerlerdir.Her bilgiyi ,dogruyu zihinlerimize özenle işleyen ,sabır göstererek her zorlukta sabretmeyi ögreten degerli ögretmenim,ögretmenler !
Her koşul altında bana doğru olmayı, iyinin yanında yer almayı ve her insanı sevmem gerektiği öğrettiğiniz için çok teşekkür ediyorum.
Baş Ögretmenimiz Atatürk ün dediği gibi
" Herkesin kendine göre bir zevki vardır. Kimi bahçe ile meşgul olmak, güzel çiçekler yetiştirmek ister. Bazı insanlar da insan yetiştirmekten hoşlanır."

"Ülkemizi gerçek hedefe, gerçek mutluluğa kavuşturmak için iki orduya ihtiyaç vardır: Biri vatanımızı kurtaran asker ordusu, diğeri ulusumuzun geleceğini yoğuran irfan (bilim, kültür) ordusudur. Saygıdeğer öğretmenlerimizin 24 Kasım öğretmenler gününü kutluyorum.

Saygılarımla.

Murat Aravi
Memleket Partisi Çukurova İlçe Başkanı" İfadelerine yer verdi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et