Menü
Sosyal Medya
Arama
30 Ocak 2023 - Pazartesi
 • USD
  18.8167
 • EURO
  20.4552
 • Gram Altın
  1165.2525
 • Çeyrek Altın
  1881.8828
Adana 8 °C

Zafer Partisi Adana İl Başkanı Ayhan Binboğa Teşkilatıyla Birlikte ATO'da İstişarelerde Bulundu

Zafer Partisi Adana İl Başkanı Ayhan Binboğa teşkilatıyla birlikte Adana Ticaret Odasını ziyaret ederek, ATO Başkanı Yücel Bayram ve ATO Meclis Başkanı İsmail Acı'yla Adana'yı masaya yatırdı.

Zafer Partisi Adana İl Başkanı Ayhan Binboğa'nın ATO ziyaretine; Seyhan İlçe Başkanı Cihangir Aktaş, İl Sekreteri Hakan Kuşçu, İl Basın Sözcüsü Ahmet Özer, Eğitim Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Abdullah Saygı, Türk Dünyasından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yarkın Koçar, Propagandadan Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Esra Değirmenci, Kalkınma Politikalarından Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Yasemin Ateş'de eşlik ettiler.

Adana'yı sosyo-kültürel ve ekonomik olarak değerlendirerek, eskinin 4. büyük şehri Adana için fikirlerini ATO yetkililerine beyan eden başkan Binboğa ve teşkilatı, Yücel Bayram ve Necmettin Acı'nın da Adana konusunda ki aktarımlarını dinledi.

WhatsApp Image 2023-01-20 at 19-11-54

Başkan Binboğa ziyaretiyle alakalı yapmış olduğu açıklamada: " Öncelikle sayın başkanlarımıza engin görüşlerini de bizimle paylaşmış olduğu konukseverliklerinden dolayı partim ve teşkilatım adına teşekkür ediyorum. Eskiden İzmir'den 3. büyük şehir olma ünvanını almak için yarışan bir Adana'nın işsizlikte birinciliğiyle ve sosyal patlamalrıyla anılması bizi rahatsız etmektedir. Memleketimiz için elimizden gelen ne varsa Sayın Genel Başkanımız Prof. Dr. Ümit Özdağ önderliğinde gövdemizi taşın altına koymaya hazırız. Kırılanı döküleni, kaybedileni geri kazanmak için hiçbir zaman asla geç değildir." ifadelerine yer verdi.

Web sitemizdeki çerezleri (cookie) kullanıcı deneyimini artıran teknik özellikleri desteklemek için kullanıyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız.
Kabul Et